Projekty budynków usługowych 

Projekty budynków usługowych 

Projekty budynków usługowych 

Projekty budynków usługowych z naszej pracowni architektonicznej dedykowane są inwestorom, chcącym stworzyć przestrzeń dopasowaną do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Do projektów budynków usługowych zaliczamy projektowanie domów weselnych, zajazdów, pensjonatów, przedszkoli, szkół, budynków handlowo-usługowych, warsztatów, sklepów czy punktów gastronomicznych.

 

Projekty budynków usługowych czym wyróżniają się nasze projekty?

Projekty budynków usługowych wychodzących spod naszej ręki są całkowicie dostosowane do wymagań inwestora. Decydując się na współpracę z naszym biurem projektowym zyskujesz pewność, że zaprojektowany przez nas budynek usługowy spełnia wymogi prawa budowlanego, posiada niezbędne opinie i uzgodnienia rzeczoznawców. Wysoka funkcjonalność i stabilna bezpieczna konstrukcja to filary, na których powstają nasze projekty. Oprócz samodzielnych obiektów usługowo-handlowych oferujemy możliwość zaprojektowania budynku usługowo-mieszkalnego z wyodrębnioną pod działalność gospodarczą przestrzenią.

Nasz projekt Twój biznes 

Tworzymy kompleksowe projekty budynków usługowych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu branży budowlanej sprawia, że nasze projekty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Projekty budynków usługowych spod ręki naszych architektów opierają się na przetestowanych i niezawodnych rozwiązaniach, wypracowanych na przestrzeni lat. Korzystając z tego co najlepsze w klasycznym stylu budownictwa, nie boimy się innowacji i nowoczesności. Nasi architekci otwarci są na świeże perspektywy w obszarze projektowania. Kreatywność połączona z wiedzą pozwala nam na zaprojektowanie budynków usługowych, które przyciągają wzrok i zachęcają potencjalnego klienta do zajrzenia do środka. Naszym celem jest stworzenie projektu budynku usługowego, który w stu procentach spełni oczekiwania inwestora i odda charakter prowadzonego przez niego biznesu.