Projekt indywidualny domu Stalowa Wola

Biuro projektowe i Architekt Robert Adamek w Stalowej Woli

Projekt indywidualny domu Stalowa Wola

Projekt indywidualny.

 

Wymarzony dom w Stalowej Woli na wyciągnięcie ręki

Każdy człowiek pragnie, aby jego wymarzony dom stuprocentowo spełniał oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Budowa domu to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu — w końcu tworzymy miejsce, które ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo naszej rodzinie i stać się dla niej przystanią. Projekt indywidualny Stalowa Wola pozwala na dostosowanie domu do naszych wymagań, a także na spełnienie marzeń związanych np. z domowym pokojem gier czy salą kinową. Dodatkowo zyskamy pewność, iż nasz dom będzie jedynym w swoim rodzaju, co nada mu wyjątkowego charakteru

 

 

Projekt indywidualny domu Stalowa Wola

Projekt indywidualny domu Stalowa Wola to świetny wybór dla osób, które nie znalazły projektu gotowego spełniającego ich wymagania, a także dla wszystkich tych, którzy cenią sobie indywidualność i możliwość stworzenia domu, który będzie spełniał wszelkie wymagania i odda charakter mieszkańców. Projekt indywidualny Stalowa Wola daje możliwość stworzenia wymarzonego domu, który idealnie wpasuje się posiadaną działkę, co nie zawsze możliwe jest w przypadku projektów gotowych.  

Architekt Stalowa Wola

Zadzwoń teraz

☎ 507-583-918

 

Nasza pracownia architektoniczna ma bogate doświadczenie w tworzeniu projektów indywidualnych. Lata praktyki, rzetelna wiedza i umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta pozwala nam na realizowanie projektów indywidualnych Stalowa Wola, które charakteryzują się nie tylko wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem, ale także wysoką estetyką. Wiemy jak ważne jest dopasowanie domu do własnych potrzeb, dlatego oferujemy Państwu możliwość stworzenia indywidualnego projektu domu. Projekt indywidualny Stalowa Wola to gwarancja zamieszkania w przestrzeni, która stanie się przyjemnym azylem dla całej rodziny.  

Projekt indywidualny Stalowa Wola. Jak wygląda współpraca z architektem?

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie projektu. Wiemy, jak ważna jest komunikacja, aby projekt indywidualny Stalowa Wola spełnił oczekiwania inwestorów. W przypadku projektu indywidualnego architekt omawia koncepcję domu z inwestorem oraz współpracuje z nim na każdym etapie projektu. Po dokładnym ustaleniu oczekiwań klienta, zaakceptowaniu oferty i podpisaniu umowy następuje opracowanie koncepcji architektonicznej. Koncepcja architektoniczna daje możliwość klientowi na zobaczenie projektu indywidualnego “na papierze” i wprowadzenie ewentualnych poprawek.

Z doświadczenia wiemy, iż wiele klientów po raz pierwszy korzysta z usług architekta podczas budowy swojego pierwszego domu, dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, który ułatwi współpracę. Biuro projektowe i Architekt Robert Adamek w Stalowej Woli

Zadzwoń teraz

☎ 507-583-918

 

Projekt indywidualny Stalowa Wola. Jakie kwestie poruszyć na pierwszym spotkaniu z architektem?

Projekt indywidualny Stalowa Wola wymaga zastanowienia się nad pewnymi kwestiami — w końcu tworzymy dom, w którym powinno się nam komfortowo mieszkać na każdym etapie życia. Podczas pierwszego spotkania z architektem powinni Państwo przedyskutować następujące kwestie:

  • Czy dom ma być jednorodzinny czy wielorodzinny?
  • Ile pomieszczeń potrzebujemy? W przypadku osób pracujących na home office warto pomyśleć o gabinecie lub wyodrębnieniu przestrzeni do pracy, co pozwoli zachować równowagę między pracą, a życiem prywatnym.
  • Czy dom ma mieć dużo przeszkleń?
  • Czy dom ma mieć taras bądź balkon?
  • Czy dom ma być utrzymany w tradycyjnym bądź nowoczesnym stylu?
  • Wolimy dom parterowy, piętrowy czy z zagospodarowanym poddaszem?
  • Jak wygląda działka?
  • Jakie mamy możliwości finansowe?

Przedstawienie wizji swojego wymarzonego domu z uwzględnieniem potrzeb rodziny pozwoli nam lepiej zrozumieć wymagania względem projektu, a także przeanalizować dla Państwa wady i zalety poszczególnych rozwiązań konstrukcyjnych i architektonicznych.  

Projekt indywidualny Stalowa Wola. Proces projektowy i dalsza współpraca

W przypadku podjęcia współpracy przy projekcie indywidualnym Stalowa Wola ważne jest to czy zgłaszają się Państwo z już kupioną działką. W przypadku, gdy są Państwo przed zakupem działki architekt ma możliwość sprawdzenia jej przydatności pod względem planowanej inwestycji. W sytuacji, gdy działka budowlana jest już kupiona architekt musi sprawdzić, czy spełnia ona wymagania do zrealizowania projektu indywidualnego. Działka powinna być obejmowana przez miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Architekt zweryfikuje również bezpośrednie sąsiedztwo działki, a przy projektowaniu domu uwzględni jej usytuowanie względem kierunków świata, sprawdzi czy działka ma dostęp do drogi publicznej itd. Zweryfikowanie działki to tak naprawdę pierwszy krok do podjęcia poważnych decyzji związanych z projektowaniem domu.  

Architekt Stalowa Wola

Zadzwoń teraz

☎ 507-583-918

 

Ile kosztuje projekt indywidualny domu w Stalowej Woli?

Cena projektu indywidualnego w Stalowej Woli zależy od wielu czynników. Wpływa na nią m.in. metraż budynku, rozwiązania instalacyjne, ilość kondygnacji czy przeszkleń. Dokładny koszt projektu indywidualnego może być sprecyzowany wyłącznie po szczegółowym ustaleniu wytycznych projektu indywidualnego.