Projekty domów Janów Lubelski – dom z myślą o Twoich potrzebach 

Projekty domów Janów Lubelski

Projekty domów Janów Lubelski – dom z myślą o Twoich potrzebach 

Budowa domu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Tworzenie miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla całej rodziny zapada w pamięć i wywołuje emocje. Domy jednorodzinne to także doskonała alternatywa dla osób mieszkających w blokach czy kamieniach. W ostatnich latach rosnący trend uciekania z miast na spokojną, sielską wieś zyskał na popularności. Projekty domów Janów Lubelski, spod ręki naszych doświadczonych architektów, gwarantują stworzenie domu jednorodzinnego, który w stu procentach spełni potrzeby mieszkańców.

Projekty domów jednorodzinnych Janów Lubelski

Biuro projektowe w Janowie Lubelskim Architekt Adamek z siedzibą w Biłgoraju prowadzi swoją działalność na terenie województwa podkarpackiego i lubelskiego. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług projektowych, a w szczególności w projektach domów jednorodzinnych Janów Lubelski. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to kompleksowa wiedza z dziedziny architektury, inżynierii, sztuki i scenografii tworzenia projektów domów. Każdy projekt domu jednorodzinnego Janów Lubelski tworzony jest z myślą o jego przyszłych domownikach, dlatego pozostajemy w stałym kontakcie z klientami. Dzięki klarownym komunikatom i wsłuchiwaniu się w potrzeby Inwestorów tworzymy projekty domów jednorodzinnych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

 

Architekt Janów Lubelski

Zadzwoń teraz

☎ 507-583-918

W naszym biurze projektowym Janów Lubelski kierujemy się przede wszystkim specjalistyczną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem, dokładnością i przede wszystkim terminowością. Jesteśmy otwarci na nowe trendy – oprócz klasycznych, ponadczasowych projektów, spod naszej ręki wychodzą także nowoczesne projekty domów Janów Lubelski. To, co charakteryzuje wszystkie nasze projekty to funkcjonalność, wygoda i wysoka estetyka. 

Projekty domów Janów Lubelski. Dlaczego dom jednorodzinny to doskonały wybór? 

Domy jednorodzinne od lat cieszą się popularnością. Posiadanie domu gwarantuje większą swobodę i prywatność, a co więcej mamy możliwość stworzenia bezpiecznej przydomowej przestrzeni dla dzieci czy zwierząt. Oprócz tego, że projekt domu Janów Lubelski jest dokładnie dobrany do potrzeb domowników, zarówno pod względem powierzchni, jak i funkcjonalności, to zyskujemy także możliwość zagospodarowania przestrzeni wokół domu. Przydomowy ogródek doda estetyki oraz zagwarantuje, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu stanie się prawdziwą przyjemnością i ucztą dla oczu.

Inż. Bud. Robert Adamek Usługi Projektowe i Nadzory Budowlane

Projekt indywidualny Janów Lubelski

Projekt indywidualny Janów Lubelski, jak podpowiada nam doświadczenie, to najlepsze rozwiązanie, które chętnie proponujemy naszym klientom.

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych Janów Lubelski są rozsądną alternatywą dla tych gotowych. Przede wszystkim Inwestor zyskuje pewność, że dom w stu procentach będzie odpowiadał jego oczekiwaniom, a każde pomieszczenie zostało stworzone z myślą o jego wymaganiach. Projekt indywidualny Janów Lubelski to gwarancja, że zaprojektowany dom będzie funkcjonalny, wygodny i dopasowany do potrzeb mieszkańców również pod względem estetycznym. Stały kontakt z architektem Janów Lubelski na etapie tworzenia projektu pozwala na ciągłe monitorowanie prac projektowych, a także na wprowadzenie ewentualnych zmian, w razie gdyby Inwestor zmienił swoją koncepcję. Inną zaletą projektów indywidualnych Janów Lubelski jest fakt, iż nasz dom będzie jedyny w swoim rodzaju i nigdzie indziej nie znajdziemy budynku, który będzie wyglądał identycznie jak nasze domowe gniazdo.

Opracowane przez nasz zespół projekty domów jednorodzinnych Janów Lubelski są efektem pracy osób, dla których architektura i projektowanie są pasją. Każdy projekt wykonany przez biuro projektowe w Janowie Lubelskim charakteryzuje się najwyższą starannością. Projekt indywidualny domy Janów Lubelski to doskonała okazja do zaprezentowania naszych umiejętności i doświadczenia. Inwestorzy, którzy nam zaufali przekonali się osobiście o naszym profesjonalnym i indywidualnym podejściu. 

Architekt Janów Lubelski

Zadzwoń teraz

☎ 507-583-918


Projekt indywidualny domu Janów Lubelski w stylowym wydaniu 

Oprócz funkcjonalności i wygody wiele osób zwraca szczególną uwagę na estetykę i to, w jakim stopniu projekt indywidualny Janów Lubelski wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne. Nasze biuro projektowe w Janowie Lubelskim tworzy projekty, które nie tylko są bardzo funkcjonalne, lecz również stylowe. Uniwersalne, ponadczasowe barwy sprawiają, że pomimo upływu czasu budynek wciąż będzie pasował do panujących trendów. Oczywiście każdy klient może zmienić kolorystykę budynku zgodnie z własnymi preferencjami. To, co wyróżnia nasze projekty to także ciekawe, subtelne dekoracje uwzględnione w projekcie np. ozdobne kolumny w okolicach tarasu lub głównego wejścia czy estetyczne, a jednocześnie praktycznie zadaszenie.  

 

Projekt indywidualny domu Janów Lubelski o mniejszym metrażu

Nasze biuro projektowe w Janowie Lubelskim tworzy także projekty domów o mniejszym metrażu. Co więcej, wiemy jak stworzyć funkcjonalny projekt indywidualny Janów Lubelski małego domu z ciekawymi udogodnieniami, które dodadzą komfortu. Tworzone przez nas projekty trafią w gusta miłośników wypoczynku w domowym zaciszu czy własnym ogrodzie. Wśród udogodnień, które uwzględniamy w naszych projektach można wyróżnić:

 • poddasze użytkowe,
 • zadaszony taras przylegający do ściany domu,
 • antresola wewnątrz budynku,
 • kominek wewnątrz budynku,
 • garaż, będący częścią bryły budynku,
 • duży, zadaszony balkon na piętrze.

 

Biuro projektowe w Janowie Lubelskim. Projekt gotowy

Każdy wybór ma swoje wady i zalety. Wadą projektu indywidualnego Janów Lubelski może okazać się wyższa cena w przeciwieństwie do wyboru projektu gotowego.

Wbrew pozorom wybór gotowego projektu domu jednorodzinnego Janów Lubelski wcale nie jest banalnie proste, gdyż niejednokrotnie projekt gotowy nie do końca spełnia oczekiwania klienta. A w końcu nasz dom powinien być bezpieczną przystanią, w której chętnie przebywamy i do której z przyjemnością wracamy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w biurze projektowym w Janowie Lubelskim oferujemy pomoc przy wyborze projektu gotowego, a także dostosowanie go do potrzeb przyszłych mieszkańców. 

 

Architekt Janów Lubelski

Zadzwoń teraz

☎ 507-583-918

Inż. Bud. Robert Adamek Usługi Projektowe i Nadzory Budowlane

źródło poniżej: janow-lubelski.pl/powiat-janowski/

Podział administracyjny powiatu janowskiego

Na terenie powiatu janowskiego znajdują się dwa miasta. Są to niewielkie Modliborzyce, które odzyskały prawa miejskie w 2014 roku, oraz stolica powiatu, czyli Janów Lubelski. Teren powiatu tworzą dwie gminy miejsko-wiejskie:

 • Janów Lubelski,
 • Modliborzyce,

a także pięć gmin wiejskich:

 • Batorz
 • Chrzanów
 • Dzwola
 • Godziszów
 • Potok Wielki

Powiat janowski jest zamieszkany przez około 45 tys. osób. Jego granice przecinają trasy dróg krajowych nr 19 (od Przejścia granicznego Kuźnica-Bruzgi, przez Białystok, Lublin, do Rzeszowa) i nr 74 (z Piotrkowa Trybunalskiego, przez Kielce, Zamość, do Przejścia granicznego Zosin-Uściług).

Janów Lubelski na mapie

Powiat janowski graniczy z powiatami:

 • kraśnickim (woj. lubelskie),
 • lubelskim (woj. lubelskie),
 • biłgorajskim (woj. lubelskie),
 • niżańskim (woj. podkarpackie),
 • stalowowolskim (woj. podkarpackie).